NASZE USŁUGI

Kompleksowe wsparcie w metamorfozie Twojej łazienki.

Wizualizacje

Masz już wizję, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona łazienka? A może wiesz, jakie pojedyncze elementy powinna posiadać i liczysz, że ktoś to wszystko połączy w całość? Może jednak chcesz być całkowicie zaskoczony?

Skorzystaj z usług naszej certyfikowanej projektantki i zamów wizualizację 3D dostosowaną do swojej łazienki. Zaprojektujemy dla Ciebie każdy drobny szczegół według Twojego pomysłu przy pomocy profesjonalnego programu CAD Decor.

Oferta produktowa

W naszym sklepie oferujemy produkty wysokiej jakości od zaufanych producentów. Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów zarówno z zamówionych produktów, jak i z obsługi. Kierujemy się zasadą jakości, a nie ilości, dlatego mamy nadzieję, że po zrealizowaniu zamówienia będziesz w pełni zadowolony i wrócisz do nas.

Home Staging

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi home stagingu, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej nieruchomości. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów wnętrz i dekoratorów, którzy wiedzą, jak stworzyć atrakcyjne i przestronne wnętrza, które przyciągną uwagę potencjalnych nabywców. A to wszystko pod czujnym okiem naszej głównej projektantki, Adriany Kochańskiej.

Serwis

Projekt Łazienka oferuje serwis pogwarancyjny armatury łazienkowej i nie tylko na terenie Trójmiasta i okolic:

– naprawa baterii łazienkowych i kuchennych

– wymiana głowic i regulacja

– demontaż i montaż baterii

– wymiana desek sedesowych oraz regulacja

Potrzebna pomoc? Zadzwoń do naszego serwisanta Michała  Wszystkie zgłoszenia traktowane są priorytetowo i rzetelnie. Dodatkowo jest możliwość uzyskania bezpłatnej fachowej porady przez telefon.

Wyposażenie łazienek, projektowanie, wizualizacje 3d, serwis pogwarancyjny, profesjonalni doradcy i miła atmosfera.

Godziny Otwarcia
Kontakt