Łazienka z pomysłem

Wyposażenie łazienek oraz projektowanie

Projekt Łazienka to sklep prowadzony z pasją, zapraszamy do naszego show-room’u w Gdańsku (ul. Staropolska 11). W Punkcie znajdziesz ekskluzywne towary w okazjonalnych cenach: ceramika, armatura łazienkowa, PŁYTKI ŁAZIENKOWE (w tym gresy, które nadadzą się zarówno do kuchni i tarasu), kabiny prysznicowe, limitowane serie przeznaczone tylko do sprzedaży stacjonarnej.

Projekt Łazienka oferuje także serwis pogwarancyjny armatury łazienkowej oraz części zamienne.

GWARANCJA JAKOŚCI

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia przestronnej, wygodnej w użytkowaniu i niezaprzeczalnie pięknej, domowej łazienki. Możesz wybierać spośród dziesiątek różnych kategorii łazienkowych przedmiotów użytkowych wielu producentów. 

"Sięgając po markowe akcesoria łazienkowe inwestujesz w rzeczy wyróżniające się pięknym wyglądem, trwałością i ponadprzeciętną funkcjonalnością użytkową."

Zamów wycenę

Nasza kolekcja wyposażenia łazienkowego obejmuje także inne akcesoria łazienkowe, które w pozytywny sposób wpłyną na funkcjonalność tego typu wnętrza i jednocześnie przyczynią się do nadania łazience bardziej wyrafinowanego, eleganckiego charakteru. Przyjrzyj się naszym produktom i wybierz te, które w największym stopniu odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom. 

Wyposażenie łazienek, projektowanie, wizualizacje 3d, serwis pogwarancyjny, profesjonalni doradcy i miła atmosfera.

Godziny Otwarcia
Kontakt