Jakość w rozsądnej cenie, sprawdź:
Kohlman, Schedpol, Ideal Standard i Flaminia.

Bezpieczna dostawa.

Każda paczka jest starannie pakowana oraz ubezpieczona w firmie kurierskiej. Nie musisz się o nic martwić, paczka bez przeszkód zostanie dostarczona bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Certyfikowane bezpieczeństwo transakcji.

Posiadamy certyfikat bezpiecznego połączenia SSL, dane użytkowników zabezpieczone są przez GIODO, a także posiadamy certyfikat sklepu Pro Konsumenckiego.

Najlepsze doradztwo.

Nasi doradcy od 12 lat znajdują rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo jesteśny w stanie zaoferować najlepsze oferty. Zapytaj o indywidualną wycenę.

Producenci
Gwarancje

Szanowny Kliencie, jeżeli w trakcie użytkowania produktu zakupionego u nas, będziesz chciał skorzystać z serwisu gwarancyjnego, możesz to zrobić kontaktując się z nami pod adresem: reklamacje@projektlazienka.pl, bądź bezpośrednio z producentem danego produktu poprzez formularz zgłoszeniowy.

W celu ułatwienia zgłoszenia gwarancyjnego podajemy dane kontaktowe do producentów:

 

Kohlman:         http://www.kohlman.com.pl/pl/serwis/gwarancje/

Omnires:          http://www.omnires.pl/serwis/

Schedpol:         http://www.brodziki.pl/kontakt.php?lang=pl

SanSwiss:        http://www.sanswiss.pl/#kontakt/serwis-reklamacje-instalatorzy

 

Szczegółowe informacje o serwisie i czasie trwania gwarancji produktu znajdziesz w karcie gwarancyjnej dołączonej do produktu.

 

Więcej szczegółowych informacji o warunkach reklamacji i gwarancji znajdziesz na podstronie Reklamacje oraz w naszym Regulaminie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl