Bezpieczna dostawa.

Każda paczka jest starannie pakowana oraz ubezpieczona w firmie kurierskiej. Nie musisz się o nic martwić, paczka bez przeszkód zostanie dostarczona bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Certyfikowane bezpieczeństwo transakcji.

Posiadamy certyfikat bezpiecznego połączenia SSL, dane użytkowników zabezpieczone są przez GIODO, a także posiadamy certyfikat sklepu Pro Konsumenckiego.

Najlepsze doradztwo.

Nasi doradcy od 12 lat znajdują rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo jesteśny w stanie zaoferować najlepsze oferty. Zapytaj o indywidualną wycenę.

Producenci

Atrakcyjna oferta naszego sklepu z wyposażeniem łazienkowym nie byłaby kompletna, gdyby nie znalazły się w niej funkcjonalne i nowoczesne kabiny. To one pozwalają na wygodę i przyjemność brania prysznica w warunkach iście luksusowych, ale równocześnie w przystępnej cenie. Nasze propozycje są na tyle elastyczne, że można je wpasować do każdej łazienki – bez względu na to, jaki styl w niej panuje. Z drugiej strony są unikatowe i nienudne – zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gospodarzy i ich gości. Najważniejsze jest jednak to, że nasze kabiny są trwałe, praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości – co jest niezwykle ważną zaletą biorąc pod uwagę fakt, w jak intensywnie używanej przestrzeni w domu są one ulokowane i do jakiego celu stworzone. Z naszymi kabinami nie trzeba się o nic martwić – odpowiadają na najwyższe standardy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl