Czy warto zainwestować w prysznic z deszczownicą?

Czy warto zainwestować w prysznic z deszczownicą?

Prysznic to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Jest bardzo wygodny i ułatwia codzienną toaletę. Korzystając z prysznica, możemy w odróżnieniu od wanny umyć się sprawnie i szybko, a przy tym także ekonomicznie. Dzięki znacznie niższemu zużyciu wody prysznic jest także bardzo przyjazny dla środowiska, co docenią zwłaszcza Ci, dla których dbanie o naszą planetę jest szczególnie ważne.

Rodzaje kabin prysznicowych:

Rozróżniamy dwa podstawowe rodzaje kabin prysznicowych.

Pierwszą z nich jest kabina z brodzikiem, która jest w naszym kraju najczęściej stosowanym rozwiązaniem. Instalując taką kabinę, gwarantujemy sobie oddzielenie strefy suchej, od strefy mokrej co jest znacznym ułatwieniem. Kabinę z brodzikiem powinni wybrać przede wszystkim ci, którzy w swoim domu mają także dzieci. Brodziki można wykonać z różnych materiałów, najpopularniejsze są brodziki ceramiczne. Taka kabina jest bowiem najbezpieczniejszym rozwiązaniem, a w przypadku głębszych brodzików można także do niej napuścić wody, co pozwoli na zabawę z naszymi pociechami.

Drugim, nieco rzadziej wybieranym rozwiązaniem jest prysznic bez brodzika. Jest to znacznie bardziej funkcjonalne rozwiązanie od prysznica z brodzikiem, ale wymaga przy tym o wiele bardziej skomplikowanej instalacji. Instalując taki prysznic, musimy się bowiem liczyć z potrzebą wyprofilowania posadzki, a także z zainstalowaniem liniowego odpływu.

Prysznic z deszczownicą:

Oprócz tego, że możemy wybrać prysznic z brodzikiem lub bez możemy się zdecydować także na wybór natrysku. Możemy wybrać spośród dwóch opcji: prysznica z tradycyjnym natryskiem orazdeszczownicą sufitową

To drugie rozwiązanie jest o wiele korzystniejsze, gdyż gwarantuje o wiele wyższą wygodę i komfort użytkowania. Wybierając deszczownice, możemy być także pewni, że nasz prysznic będzie wyglądał bardzo nowocześnie i designersko.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl