Oferujemy produkty takich marek jak:
Kohlman, Schedpol, Ideal Standard i Flaminia.

Bezpieczna i szybka dostawa.

Każda paczka jest starannie pakowana oraz ubezpieczona w firmie kurierskiej.

Certyfikowane bezpieczeństwo transakcji.

Posiadamy certyfikat bezpiecznego połączenia SSL, dane użytkowników zabezpieczone są przez GIODO, a także posiadamy certyfikat sklepu Pro Konsumenckiego.

Najlepsze ceny.

Nasi handlowcy są w stanie zaoferować najlepsze oferty.

Producenci
Czas i koszty dostawy
Koszt

Koszt dostawy uzależniony jest od wagi i rodzaju produkty. Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera, aby przesyłka przebiegła bezpiecznie i jak najszybciej.

Standardowy koszt wysyłki na terenie kraju to 20 zł, chyba że produkt jest niestandardowy (np. kabiny prysznicowe lub ceramika) i wymaga dodatkowego ubezpieczenia - wtedy koszt wysyłki uzależniony jest od wagi i producenta, co oczywiście zostanie to zaznaczone na stronie produktu. Dokładny koszt wysyłki opisany jest w poniższej tabeli:

 

 

Producent / rodzaj produktu

Schedpol
Kohlman
Omnires

 

 

Sanswiss

 New Trendy

 

 

Ceramika (cena za sztukę)

 

 

Pozostali producenci- łączna waga zamówienia
< 30 kg

 

Pozostali producenci- łączna waga zamówienia
30-50 kg

 

Pozostali producenci- łączna waga zamówienia
> 50 kg

 

Koszt wysyłki 20 zł 119 zł 60 zł 35 zł 60 zł 150 zł

 

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wysyłką poza granice kraju- proszę skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Czas dostawy

Dokładany wszelkich starań, by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Całkowity czasrealizacji zamówienia (wraz z dostawą) zajmuje od 2 do 5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się w magazynie. Czas liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

Jeżeli produkt jest chwilowo niedostępny, badź nie posiadamy modelu, którego akurat szukasz - skontaktuj się z nami! Zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc.

W trosce o jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo sprzedawanych przez nas produktów, współpracujemy bezpośrednio z producentami, także w przypadku zamówienia produktów od różnych producentów produkty zostaną dostarczone w osobnych przesyłkach. Jednocześnie zapewniamy, że takie rozwiązanie pozwala znacząco skrócić czas oczekiwania na zamówienie.

 

Warszawa Kraków Łódź  Wrocław  Poznań  Gdańsk  Szczecin  Bydgoszcz  Lublin  Katowice  Białystok  Gdynia  Częstochowa  Radom  Sosnowiec  Toruń  Kielce  Rzeszów  Gliwice  Zabrze  Olsztyn  Bielsko-Biała  Bytom  Ruda Śląska  Rybnik  Tychy  Gorzów Wielkopolski  Dąbrowa Górnicza  Elbląg  Płock

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl